השירותים שלנו עבור אם פונדקאית

ברמה הפונקציונלית:
טיפול בבירוקרטיה הכרוכה בתהליך, ניהול  יעיל, ייעוץ אישי ובדיקת התאמה לתהליך.

  • איתור הורים מיועדים והתאמה – העמותה תדאג לאתר עבורך הורים מיועדים על בסיס התאמה מקצועי ואישי הנעמד עפ"י הקריטריונים שקבעה העמותה.
  • אבחון – לטובת ההליך, את נדרשת לעבור מספר אבחונים (עפ"י דרישת הועדה לנשיאת עוברים). עמותת אושרי (ע"ר) תדאג להפנות אותך לפסיכולוג קליני (העובד בשת"פ עם העמותה) מומחה אשר יכין את האבחון הנדרש בעבור הועדה לנשיאת עוברים.
  • ייעוץ משפטי – עמותת אושרי (ע"ר) תפנה אותך לעורך דין מקצועי מטעמה המתמחה בתחום הפונדקאות וייצג אותך בתהליך. עו"ד ילווה אותך (באם יש בן/ת זוג, אתכם/ן) בהתאם לכל השלבים הנדרשים ובכפוף להנחיות הועדה לנשיאת עוברים של משרד הבריאות.

           עם ליווי משפטי זה תוכלי לקבל מענה מלא לכל שאלותיך המשפטיות ולהבין היטב את
           ההתחייבויות והזכויות של הצדדים לתהליך.

  • בירוקרטיה – עמותת אושרי (ע"ר) הינה הכתובת המקצועית לכל הטיפול בבירוקרטיה הכרוכה בהגשת החומר לוועדה הארצית לחוק הסכמים לנשיאת עוברים ובקבלת אישור הועדה, ומעניקה ניהול יעיל ככל האפשר של התהליך.

 

ברמה האמוציונלית:
אושרי היא עמותה, הפועלת ממקום של נתינה וסיוע ללא כוונת רווח. ההבנה שהליך הבריאה היא עולם ומלואו הנה בבסיס ייחודיות העמותה ביחד עם היכולת להנגיש את התהליך בהיבט הרגשי. בצוות המקצועי ישנה מנהלת מערך פונדקאיות אשר תדאג לסייע ולתת מענה אישי לכל צורך.

ליווי ותמיכה – תאום מפגשים בין הצדדים, הפניה לקבלת טיפול של דולה / פסיכולוג אשר מתמחה בתחום הפונדקאות ומלווה אותך לאורך התהליך במידת הצורך.

דילוג לתוכן