השירותים שלנו עבור הורים מיועדים

ברמה הפונקציונלית:
טיפול בבירוקרטיה הכרוכה בתהליך, ניהול יעיל, ייעוץ אישי ובדיקת התאמה לתהליך.

  • איתור פונדקאיות והתאמה – העמותה תפעל לאיתור פונדקאית עבורכם, מיד עם חתימתכם על הסכם ההתקשרות אל מול העמותה. כל זאת, בכפוף לחוק הפונדקאות בישראל, בהתאם לקריטריונים של משרד הבריאות ובעצה אחת עם הרופא המטפל שאתם בוחרים. בעמותה קיימת תוכנית ליישום מתודות ותהליכים שמטרתם למקסם את שיעורי ההצלחה של תהליכי הפונדקאות.
    התוכנית כוללת תהליכי מיון לפונדקאית, ביקור בית אצל הפונדקאית (במידת הצורך ובכפוף לקריטריונים של העמותה) וכן בחינה והתאמה בין הפונדקאית אליכם.
  • אבחון – לטובת ההליך, אתם נדרשים לעבור מספר אבחונים, עפ״י דרישת הועדה לנשיאת עוברים. עליכם לבצע אבחון פסיכולוגי עבורכם באופן עצמאי, ועבור האם הנושאת העמותה תדאג להפנותה לפסיכולוג קליני אשר עובד בשת"פ עם העמותה, מומחה אשר יכין את האבחון הנדרש בעבור הועדה לנשיאת עוברים.
  • ייעוץ משפטי – עמותת אושרי (ע"ר) תפנה אתכם לעורך דין מקצועי מטעמה המתמחה בתחום הפונדקאות וייצג אתכם בתהליך.
    עו"ד ילווה אתכם מתחילת ההליך, החל מפגישת הייעוץ, הסכם הפונדקאות ועד ללידה המיוחלת, מלוא התשלום לפונדקאית וסגירת חשבון הנאמנות.
    עם ליווי משפטי זה תוכלו לקבל מענה מלא לכל שאלותיכם המשפטיות, ותבינו היטב את ההתחייבויות והזכויות של הצדדים להליך.
  • בירוקרטיה – עמותת אושרי (ע"ר) הינה הכתובת המקצועית לכל הטיפול בבירוקרטיה הכרוכה בהגשת החומר לוועדה לאישור הסכמים לנשיאת עוברים ובקבלת אישור הועדה, ומעניקה ניהול יעיל ככל האפשר של התהליך.

ברמה האמוציונלית:
אושרי (ע"ר) היא עמותה, הפועלת ממקום של נתינה וסיוע ללא כוונת רווח.
ההבנה שהליך הבריאה היא עולם ומלואו הנה בבסיס ייחודיות העמותה ביחד עם היכולת להנגיש את ההליך הן בהיבט הכלכלי דרך מסלולי הסיוע אותם העמותה מציעה והן בהיבט הרגשי באמצעות מגוון מטפלים בתחומים שונים המשתפים פעולה עם העמותה ומציעים טיפולים בהנחה ושירותי פרו בונו מסוימים, כל זאת תחת פיקוח הדוק ושימת דגש על הקריטריונים שנקבעו על ידי העמותה.

 
השירותים שלנו בעמותת אושרי (ע"ר) הינן בהתאם להמלצת הועדה לאישור הסכמים לנשיאת עוברים ובמטרה לסייע לזוגות שידם אינם משגת מלבצע את ההליך, להגשים את חלומם להיות הורים.
אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא עלות, בה תקבלו את מלוא המידע בגין  השירותים המוצעים ועלויות התהליך הנגבות על ידי העמותה.
דילוג לתוכן