למה כדאי בישראל?

ביטחון ושליטה – התהליך מתנהל רק בישראל, בסביבה הביתית. הקרבה הגיאוגרפית מאפשרת לקיים פגישות עם הרופא והפונדקאית יחדיו וכן לערוך בדיקות שוטפות שעוברות תהליכי בקרה ושקיפות מלאה. במהלך ההיריון מתקיים מעקב אחר מצבם הבריאותי הן של הפונדקאית והן של העובר.

מגפת הקורונה – נגיף הקורונה יצר משבר בקרב אנשים רבים אשר נאלצו לוותר על חווית ההיריון והלידה כתוצאה מסגירת השמיים למרבית הטיסות. מגפת הקורונה חוללה בעולם לא מעט שינויים והטילה לא מעט מגבלות. מגבלות אלו משפיעות מאוד על הליך הפונדקאות בחו"ל שכן ביצוע ההליך במדינה זרה יוצר תחושת אי ודאות הן בהיבט של הפונדקאית והן בהיבט הבירוקרטי המקומי שכולל סיכון של עיכוב חזרתם לארץ ותלות ברשויות זרות אשר בכל רגע נתון יכולות להחליט שלא להנפיק תעודות מעבר. העובדה שהתהליך נעשה בארץ מקנה תחושה של שליטה, יציבות וביטחון.

הרפואה בישראל – רמת הרפואה בארץ היא מהמתקדמות בעולם, קיים צוות רופאים ישראלים מומחים המלווה אתכם לכל אורך הדרך עם המעבדות הרפואיות המתקדמות והמפותחות ביותר. במהלך ההיריון יכול להיות תרחיש של מקרים דחופים המצריכים טיפול מידי. ישנו יתרון מובהק לזמינות הרופא המטפל. התהליך יתנהל בבתי חולים שאתם בוחרים על ידי רופאים ישראלים, זאת מתוך אמונה כי יש בידינו את השירות הטוב ביותר והמקצועי ביותר שקיים בתחום. 

הפונדקאיות – הפונדקאיות הן יהודיות, ועל כן התינוק לא צריך לעבור תהליך של גיור. הפונדקאיות הינן תושבות ישראל, דוברות את השפה וחיות בארץ. ניתן יהיה ללוות את הפונדקאית באופן פיזי לאורך התהליך ולהיות בקשר טלפוני עימה. כמו כן, ניתן יהיה להיות נוכחים בהחזרת העוברים ובבדיקות מעקב ההיריון, מה שיוצר תחושת ביטחון, שליטה ויציבות בתהליך כולו.

בירוקרטיה ועלויות לעומת חו"ל – קבלת האישורים הנדרשים לגבי היילוד מתרחשת בארץ, על כן אין צורך להמתין לקבלת האישורים הנדרשים בחו"ל. כמו כן, הבחירה בישראל חוסכת עלויות רבות, שכן בחו"ל יש לשלם עבור השהייה, הטיסות והביטוחים, וכן ישנן תוספות נלוות כגון לידה מוקדמת (עלויות אשפוז התינוק וכו'), מצב חירום ועוד. יתרה מכך, היתרון בארץ הינו שקופות החולים יכולות לכסות את מרבית העלויות של הטיפולים, מעקב ההיריון והלידה, בניגוד לחו"ל שם הרפואה מתבצעת ברובה באופן פרטי.

דילוג לתוכן